Antalya web tasarım firmaları da responsive tasarıma geçiyor

Antalya web tasarım firmaları da responsive tasarıma geçiyor

Malumunuz google 5 ay önce mobil uyumlu olmayan web sitelirini aramalarda göstermeyeceğini, bunun sebebinin kullanıcıların aramalarını mobilden daha fazla yapmasının ve açılma süresinin hızlanması olarak açıkladı. Neticede bir çok web yazılım firması daha iyi hizmet vermek adına yazılımlarını responsive tasarımla taçlandırmaya başladılar.

Responsive web tasarım yanı sıra html5'in gelişmesi ve css3 bizlere tasarımda daha esnek davranmayı kolaylaştırırken angularjs ve bootstrap 4 de iş bitirme sürecine katkıda bulunmaya devame diyor. Gelişen teknolojilere google bakış açısı her zaman sadelik ve netlik kazandırıyor, bütün firmaların google mantığıyla iş ürettiği dünyadaki hız sınırını tahmin edebiliyorsunuzdur.

Antalyada web sitesi yapan firmalar elbette daha kaliteli işler üretmeye devam edecektir, antalya web tasarım firmaları, seo uyumlu web site üretebilmek için bu bilgiyi en hızlı sürede yazlımlarına uygulamalıdır diye düşünüyorum. bu gelişim sürecini tetikleyen google'a teşekkürlerimi sunuyorum.

İçeriği Paylaş