Antalyada web tasarım firması mı arıyorsunuz?

Antalyada web tasarım firması mı arıyorsunuz?

Bu içeriğe ulaştıysanız: Satmayı düşündüğünüz ürün, fikir yada bir hizmetiniz var diyebiliriz! Muhtemelen işinizi daha iyi bir şekilde son kullanıcıya sunmak ve üretiminizi satışa dönüştürmek istiyorsunuz.

Faydalı [...]

Kass Ajans Yeni Logo ile Yoluna Devam Ediyor

Kass Ajans Yeni Logo ile Yoluna Devam Ediyor

Merhabalar;

Kass Ajans ailesi olarak yeni kurumsal kimliğimizi tamamladık ve bundan sonraki süreçte yolumuza yeni yüzümüzle devam etmeyi planlıyoruz. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız logomuz ve kurumsal kimliğimiz nihayet sonuçlandı.

Firmanızın Kurumsallık Sürecinde Olmazsa Olmazlarınız!

1980 li yılları hatırlayanlar iyi bilir, hatta 90 larda bu süreci hatırlatır, o tarihlerde bir tabelası olan firma tamamen kurumsal sayılırdı hatta 90 larda kartvizitiniz varsa uuuuh!

2000 li yıllara geldiğimizde herşey bir anda değişmeye başladı ve adeta koşar adım, hızlı hızlı. Malum internet teknolojisi ile tanıştı dünya, evlere dahi internet gelm [...]

Kurumsal web sitesi tasarımı nasıl olmalı?

Kurumsal web sitesi tasarımı nasıl olmalı?

Merhabalar, bu yazımızda sizlere iyi bir web sitesinin özellikleri ve bir sitede olması gerekenleri hatta bir web sitesinin olmazsa olmazlarını, web site düzenini elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce anlatmaya ç [...]