Muhteşem Reklam Dahisi: Bill Bernbach

Muhteşem Reklam Dahisi: Bill Bernbach

Tüketiciyi insan yerine koyan yaklaşımları ve efsanevi vosvos kampanyalarıyla, reklam denen sevimsiz şeyin insanın hoşuna da gidebileceğini ilk o göstermiştir. David Ogilvy ve Raymond Rubicam ile birlikte, modern reklamclığın üç sacayağını oluştururlar.

Reklamcılık sektör&u [...]

Firmanızın Kurumsallık Sürecinde Olmazsa Olmazlarınız!

1980 li yılları hatırlayanlar iyi bilir, hatta 90 larda bu süreci hatırlatır, o tarihlerde bir tabelası olan firma tamamen kurumsal sayılırdı hatta 90 larda kartvizitiniz varsa uuuuh!

2000 li yıllara geldiğimizde herşey bir anda değişmeye başladı ve adeta koşar adım, hızlı hızlı. Malum internet teknolojisi ile tanıştı dünya, evlere dahi internet gelm [...]

Kurumsal web sitesi tasarımı nasıl olmalı?

Kurumsal web sitesi tasarımı nasıl olmalı?

Merhabalar, bu yazımızda sizlere iyi bir web sitesinin özellikleri ve bir sitede olması gerekenleri hatta bir web sitesinin olmazsa olmazlarını, web site düzenini elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce anlatmaya ç [...]

İşlerim bozuldu, para kazanamıyorum, piyasada kriz mi var?

İşlerim bozuldu, para kazanamıyorum, piyasada kriz mi var?

Merhabalar;

Kurumsal firma olabilmek adına yazdığımız yazılarımızın yanında, kurumsal olamadan ticaretin dişlileri arasında sıkışan esnafa yönelik uyarı niteliğinde bir girizgah yapalım dedik.

Klasik ticarette, özellikle k& [...]